شنبه 23 تیر 1403
31.5 C
Tehran
خانهبرندینگبازطراحی و ارتقای خط فیلینگ ویال تزریقی انسانی در داروسازی ابوریحان

بازطراحی و ارتقای خط فیلینگ ویال تزریقی انسانی در داروسازی ابوریحان

تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین/

بازطراحی و ارتقای خط فیلینگ ویال تزریقی انسانی در داروسازی ابوریحان

مدیرعامل داروسازی ابوریحان گفت: در راستای استفاده از ماشین آلات و دستگاه‌های خارج از تولید و با توجه به نیاز روز بازار، با تلاش ۸ ماهه مهندسین نخبه شرکت موفق شدیم دستگاه فیلینگ ویال انسانی را مطابق با اصول GMP بازطراحی و بازسازی کامل و آماده بهره‌برداری جهت تولید ویال های ۱۰، ۲۰ و ۵۰ سی‌سی نماییم.

به گفته دکتر زهرا قلن‌بر، تغییرات ساختاری از ابتدا تا انتهای دستگاه ایجاد شده است و در طراحی و ساخت شاسی و کاور بدنه و بعضی از متعلقات آن و نیز در تأمین قطعات از امکانات داخل کشور استفاده گردیده است. این عملیات در چهار بخش شستشوی ویال، تونل DEPYROGEN، فیلینگ و سیلینگ صورت پذیرفت و احراز کیفیت توسط واحد تضمین کیفیت این شرکت و هم‌چنین شرکت مشاور خارج از مجموعه مورد ارزیابی کامل قرار گرفت و اهم  تست‌های احزار کیفیت در قالب ۱۶ تست و با موفقیت مورد تأیید قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در حال حاضر منتظر انجام بازرسی سازمان غذا و دارو و صدور مجوز بوده و به‌محض دریافت تأییده، تولید محصولات دارای پروانه فعال که حداقل ۶ محصول خواهد بود آغاز خواهد شد.

مدیرعامل داروسازی ابوریحان ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات خانم دکتر موسوی (مسئول فنی انسانی) و آقایان دکتر خراسانیان (معاون تضمین کیفیت) و مهندس رئیس‌دانا ( مدیر فنی)، اظهار امیدواری کرد این حرکت که کاملا با تکیه بر دانش فنی داخلی و همسو با شعار محوری سال ۱۴۰۱ “تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” انجام پذیرفته مورد توجه و رضایت حضرت ولی عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف قرار گیرد و آثار خیر آن برای مردم شریف ایران، مجموعه هلدینگ دارویی تأمین و شرکت داروسازی ابوریحان عاید گردد.

انتهای پیام

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین

نظرات اخیر