سه‌شنبه 5 تیر 1403
28.3 C
Tehran
خانهاخبار و رویدادهاحضور دکتر عطار در شرکت کلرپارس

حضور دکتر عطار در شرکت کلرپارس

حضور دکتر عطار در شرکت کلرپارس

دکتر حسین عطار، سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین و عضو هیئت مدیره تی‌پی‌کو، امروز صبح دهم آبان ۱۴۰۲، با همراهی معاونان خود در شرکت کلرپارس تبریز حضور یافتند و ضمن دیدار و گفت‌وگو با دکتر منصور جلایر سرنقی، سرپرست شرکت کلرپارس از خطوط تولید بازدید کرده و با تعدادی از کارکنان کلرپارس گفت‌وگو کرده و درد‌دل‌های آن‌ها را شنیدند.

دکتر جلایر ضمن استقبال از حضور سرپرست تی‌پی‌کو و همراهان، خیر مقدم گفته و قبل از هر چیز از زحمات مدیرعامل سابق قدردانی کرده و درباره فعالیت‌های کلرپارس گفت:

این مجموعه با محصولات استراتژیک خودش می‌کوشد از غافله عقب نماند و باید تولیدات و محصولات‌اش را توسعه و گسترش بدهد، زیرا از ظرفیت‌های فنی و تخصصی لازم برخوردار است و ما برنامه‌هایی تبیین شده برای استراتژی‌های تعریف‌شده در نظر گرفته‌ایم که رفته رفته به اجرا در خواهیم آورد.

او افزود:

برای افزایش صادرات، هم نیاز به افزایش تولید داریم و  هم پشتیبانی و مساعدت‌های هلدینگ. امیدواریم خیلی زود مجددا شاهد روندهای رو به رشد در شرکت معظم کلرپارس باشیم.

دکتر حسین عطار نیز ضمن اظهار خوشحالی از حضور در کلرپارس و دیدار از نزدیک با همکاران کلرپارس گفت:

ما از ابتدای انقلاب اسلامی رشادت‌ها و حماسه‌‌آفرینی‌های مردم تبریز را که موجب انسجام در کشور شد، فراموش نکرده‌ایم و می‌دانیم که مهم‌ترین مسأله کشور که دشمن آن را به‌منظور تضعیف روحیه مردم و دوری از انقلاب مورد هدف قرار داده، اقتصاد است. همان‌طور که رهبری فرمودند؛ ما تولید را یک جهاد بزرگ می‌دانیم.

عطار افزود:

از فعالیت‌ها و حمیّت شما عزیزان که تولید را برپا نگه داشته‌اید و از زحمات آقای باباپور که یکی از بزرگان شرکت کلرپارس بوده، تشکر و قدردانی می‌کنیم.

مدیرعامل تی‌پی‌کو تصریح کرد:

هدف کلی همه ما این است که در هر مقطع و پستی که هستیم، آن را نعمت الهی بدانیم و از این فرصت‌ها نهایت استفاده را بکنیم تا در زمان خدمت نامی نیک از شما و از همه ما باقی بماند.

انتهای پیام

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین

نظرات اخیر