شنبه 29 اردیبهشت 1403
24.9 C
Tehran
خانهاخبار و رویدادهادرخشش مجدد شرکت ژلاتین کپسول ایران در همایش بنگاه‌های اقتصادی برتر وزارت...

درخشش مجدد شرکت ژلاتین کپسول ایران در همایش بنگاه‌های اقتصادی برتر وزارت کار

درخشش مجدد شرکت ژلاتین کپسول ایران در همایش بنگاه‌های اقتصادی برتر وزارت کار

شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران منتخب صنعت تولید دارو در بین بنگاه‌های برتر شرکت‌های تابعه صندوق‌های بازنشستگی کشور در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.

به گزارش روابط‌عمومی، صبح روز سه‌شنبه ۱۵ اسفند ماه، همایش “بنگاه‌های اقتصادی برتر صندوق‌های بازنشستگی تابعه وزارت کار” با حضور سیدصولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولان کشوری در مجموعه هتل ارم برگزار شد.

شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با توجه به عملکرد قابل توجه خود در تامین پوکه کپسول ژلاتینی و بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی کمیته علمی برگزاری همایش “صهبا”، موفق به کسب رتبه برتر و منتخب شرکت‌های تولیدکننده دارو و فرآوردهای شیمیایی شد و با اهدا لوح و تندیس، از دکتر رامین رمضانی کلمر، مدیرعامل شرکت، تقدیر به عمل آورد.

جایزه رتبه برتر و منتخب شرکت‌های تولیدکننده دارو و فرآوردهای شیمیایی به ژلاتین کپسول ایران رسید.

بر اساس گزارش معاونت رفاه و امور اقتصادی وزارت کار، تعداد ۷۲۰ شرکت از شرکت‌های تابعه این وزارت‌خانه، با بیش از ۵۰ شاخص اقتصادی از جمله تاثیر سود خالص، میزان وجه نقد عملیاتی نسبت به فروش، میزان ارزش افزوده نسبت به قیمت تمام شده، میزان درآمد صادرات به کل درآمد عملیاتی، بهره‌وری میزان دستمزد، میزان هزینه‌های سرمایه‌ای نسبت به درآمد عملیاتی و… ارزیابی و بررسی شده‌اند.

گفتنی است، پیش از این نیز شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران توانسته بود رتبه نخست ارزیابی عملکرد در بین شرکت‌های تولید‌کننده هلدینگ دارویی تامین (تی‌پی‌کو) را هم از آن خود کند.

انتهای پیام

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین

نظرات اخیر